bat polska - Nasze markiNasze marki

British American Tobacco ma w Polsce 14 różnych marek papierosów

Vogue

Vogue jest marką międzynarodową z segmentu premium, dostępną w ponad 55 krajach. Na polski rynek została wprowadzona w 1993 roku i była pierwszą marką papierosów w formacie Super Slim w Polsce. Obecnie papierosy Vogue są dostępne w czterech podstawowych wariantach: Bleue, Lilas, Frisson Menthe i Frisson Menthe Eclat.

Pall Mall

Marka Pall Mall została wprowadzona na rynek w 1899 roku. Obecnie jest sprzedawana w ponad 110 krajach, będąc wiodącą marką British American Tobacco w grupie papierosów o średniej cenie. Pall jest trzecią  największą marką papierosów na świecie. Od 2002 roku papierosy Pall Mall zawierają Filtr Węglowy, który zatrzymuje drażniące drobiny dymu. Na polskim rynku Pall Mall występuje w dwóch ofertach – Pall Mall King Size oraz Pall Mall Superslims.

Lucky Strike

Lucky Strike to międzynarodowa marka papierosów, która została wprowadzona na rynek amerykański w 1871 roku. Jest to jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawanych marek wśród wyrobów tytoniowych na świecie. Papierosy te są obecnie sprzedawane w ponad 80 krajach. Na polskim rynku obecna od 1994 roku.

Jan III Sobieski

Jan III Sobieski to marka lokalna, obecna na rynku od 1994 roku.

Cristal

Cristal to marka, która istnieje na polskim rynku od 1996 roku i jako jedyna występuje wyłącznie w wariantach mentolowych.

Viceroy

Viceroy to marka amerykańska, wprowadzona na rynek w 1936 roku. Jest obecna na ponad 50 rynkach na świecie. Występuje w trzech formatach: King Size, S-Line (Semi Slim) i Superslims.  

Nevada

Nevada to jedna z pięciu największych marek King Size w Polsce. Została wprowadzona na polski rynek w 2003 roku.

Męskie

Męskie to marka papierosów o długości 70 mm. Jest liderem w segmencie papierosów krótkich i bez filtra.  

Walet

Marka Walet dostępna jest w miękkim opakowaniu.


Ostatnia aktualizacja strony 30/05/2014 11:50:57 GMT