Poznajcie nasz zespół zarządzający

Polska jest jednym z największych rynków, który należy do klastra Europy Północno-Centralnej (Central Europe North - CEN) BAT. Nasz zespół zarządzający tworzą:

Steven Harvie

STEVEN HARVIE

COUNTRY MANAGER POLAND

Rozpoczął karierę w BAT w 2006 roku jako Corporate Finance Manager. Kontynuował swoją karierę w obszarze finansów pracując na takich stanowiskach jak Operation Finance Manager, oraz Marketing Finance Manager. W 2015 roku objął rolę dyrektora finansowego regionu Afryki Północnej, a następnie sprawował funkcję Head of Finance w Egipcie. W 2017 roku został dyrektorem zarządzającym BAT w Egipcie. Od marca 2020 roku pełnie rolę Country Managera w zarządzie BAT w Polsce.

Marcin Miotk

MARCIN MIOTK

COUNTRY MANAGER BALTICS

Dołączył do BAT w 2007 roku jako kontroler finansowy. W 2011 roku objął odpowiedzialność za obszar planowania strategicznego w polskiej spółce jako Head of Strategic Planning & Insights. Od 2018 roku odpowiada za biznes w krajach bałtyckich. Obecnie sprawuję funkcję Country Managera na Litwę, Łotwę i Estonię.

Piotr Stefaniak

PIOTR STEFANIAK

HEAD OF FINANCE, POLAND & BALTICS

W ciągu 13 lat kariery w BAT odpowiadał za różne obszary finansów, w tym na takich stanowiskach jak Planning & Reporting Manager oraz Head of Commercial Finance. W 2017 roku objął odpowiedzialność za obszar finansów komercyjnych BAT w obszarze Europy Środkowo-Północnej (NCEA). Obecnie sprawuje rolę Head of Finance na Polskę oraz Litwę, Łotwę i Estonię.

Marcin Mielcarz

MARCIN MIELCARZ

HEAD OF RETAIL POLAND

Rozpoczął karierę w BAT w 2004 roku na programie managerskim. W kolejnych latach konsekwentnie obejmował nowe obszary odpowiedzialności w zarządzaniu sprzedażą – od managera regionalnego po dyrektora kanału key accounts. Od 2015 roku pełnił rolę dyrektora sprzedaży na Polskę. Od 2019 roku zarządza obszarem retail w CHIC Group, spółce należącej do Grupy BAT od 2016 r. W 2020 roku dołączył do zarządu spółki BAT w Warszawie.

Tamas Várgek

TAMAS VÁRGEK

HEAD OF TRADE POLAND

Rozpoczął pracę w BAT w 2007 r. na programie managerskim na Węgrzech. Zdobywał międzynarodowe doświadczenie w obszarze marketingu na rynku węgierskim i chorwackim, a później w krajach Europy Centralnej. Następnie został dyrektorem sprzedaży w Serbii. Od 2018 roku zarządzał obszarem planowania strategicznego i analiz w Polsce jako Area Head of Strategic Planning & Insights. W 2019 roku objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży na Polskę oraz Litwę, Łotwę i Estonię

Aleksandra Kurek

ALEKSANDRA KUREK

SENIOR PLANNING & INFORMATION MANAGER

Pracę w BAT rozpoczęła w 2016 roku na stanowisku Trade Finance Executive. Była wtedy odpowiedzialna za dział kontroli kredytowej i rozliczania wpływów pieniężnych. W 2017 roku objęła stanowisko Planning and Reporting Manager w dziale finansów korporacyjnych. Uczestniczyła w tworzeniu regionu Europy Środkowo-Północnej (NCEA). W 2018 roku pracowała na stanowisku Senior Commercial Finance Manager Pricing and Excise. Rok później objęła funkcję Head of Corporate Finance. Od 2020 roku rozwija swoją karierę jako Senior Planning and Information Manager.

Roman Jamiołkowski

ROMAN JAMIOŁKOWSKI

HEAD OF REGULATORY ENGAGEMENT

Rozpoczął karierę w BAT w 2005 roku jako stażysta. Po 3 latach spędzonych w BAT, zdecydował się kontynuować karierę poza strukturami firmy i rozpoczął przygodę w sektorze finansowo-energetycznym, gdzie zdobył bogate doświadczenie w mocno regulowanym biznesie. Posiada 15-letnie doświadczenie w środowisku relacji zewnętrznych i komunikacji korporacyjnej. Ponownie dołączył do BAT w marcu 2020 r. na stanowisku Head of Regulatory Engagement na Polskę i Litwę, Łotwę i Estonię.

Andrzej Kornatowski

ANDRZEJ KORNATOWSKI

HEAD OF LEGAL POLAND & BALTICS

Pracę w BAT rozpoczął w 2000 roku. W 2010 roku został dyrektorem działu prawnego spółki BAT w Polsce. W 2017 roku objął funkcję dyrektora ds. prawnych oraz przeciwdziałania nielegalnemu handlu w całym obszarze Europy Środkowo-Północnej (NCEA). Obecnie sprawuje rolę Head of Legal na Polskę oraz Litwę, Łotwę i Estonię.

Bożena Soberka

BOŻENA SOBERKA

HEAD OF HR POLAND & BALTICS

Dołączyła do BAT w 2004 roku i od tego czasu pełniła różne role w obszarach zarządzania talentami, wynagrodzeniami oraz HR biznes partneringu. Zdobywała międzynarodowe doświadczenie jako HR Business Partner odpowiedzialny za rynek Szwecji i Norwegii, a od 2016 roku wspierała strategicznie polską organizację marketingową. Poprzednio Senior HR Business Partner dla Northern Central Area, a obecnie Dyrektor HR dla Polski i krajów bałtyckich.

Ildiko Galaczi

ILDIKO GALACZI

PORTFOLIO MANAGER

Pracę w BAT rozpoczęła jako Management Trainee na Węgrzech. Następnie konsekwentnie rozwijała swoją karierą na różnych stanowiskach w obszarze marketingu. Pracowała między innymi jako Campaign Manager oraz Brand Manager. W 2018 roku objęła stanowisko Senior Brand Managera na Polskę i Litwę, Łotwę i Estonię.

Małgorzata Rynkiewicz

MAŁGORZATA RYNKIEWICZ

HEAD OF ACTIVATION POLAND & BALTICS

Dołączyła do BAT w 2016 roku jako Consumer Insights Manager. Była odpowiedzialna za przygotowanie oraz interpretację jakościowych i ilościowych danych konsumenckich dla kluczowych marek BAT. W maju 2017 roku awansowała na stanowisko Senior Consumer Insights Manager, a niedługo potem objęła kluczową rolę we wprowadzeniu glotm na rynkach regionu Europy Środkowo-Centralnej. W lutym 2019 r. dołączyła do zespołu aktywacji marketingowych jako Senior Consumer Activation Manager. Obecnie zarządza obszarem aktywacji marketingowych dla Polski oraz Litwę, Łotwę i Estonię.

Yashin Raghavjee

YASHIN RAGHAVJEE

IDT MANAGER

Przygodę w BAT rozpoczął jako Management Trainee, obejmując kolejne funkcje związane z obszarem IT i technologii informacyjnych. Po zakończeniu programu rozpoczął pracę w regionie Afryki Południowej, najpierw jako Operations IT Business Analyst, a następnie jako Operations IT Manager. Tymczasowo pełnił również funkcję szefa obszaru technologii informacyjnej i cyfrowej (IDT) w regionie Afryki Południowej oraz w regionie Europy Północno-Środkowej. Od maja 2020 roku zarządza obszarem IDT w Polsce.

max
large
medium
small
mobile