jump to search

Poznajcie nasz zespół zarządzający

Poznajcie Zarząd British American Tobbaco Polska Trading.

Dragos Constantinescu

DRAGOS CONSTANTINESCU

PREZES ZARZĄDU BRITISH AMERICAN TOBACCO POLSKA TRADING SP. Z O.O.

Dragos dołączył do Grupy w 2002 roku, jako Management Trainee w Amsterdamie i od tej pory pełnił kilka ról w Finansach, m.in. Dyrektora Finansów Korporacyjnych Regionu Europy Zachodniej. W 2012 roku objął stanowisko Dyrektora Finansów w BAT Polska, gdzie odegrał kluczową role we wprowadzeniu nowego modelu sprzedaży i miał duży wkład w funkcjonowanie organizacji. W 2014 roku Dragos objął stanowisko Prezesa Zarządu Szwecji i Norwegii. W tym czasie, włożył swój wkład w rozwinięcie strategii oraz wprowadzenie nowych metod pracy, wspierających wzrost na rynku. Od stycznia 2016 roku pełni rolę Prezesa Zarządu British American Tobacco Polska Trading.

Andres Ortner

ANDRES ORTNER

DYREKTOR FINANSOWY

Karierę zawodową rozpoczął w 2001 r. w BAT Argentyna (Nobleza Piccardo), gdzie obejmował szereg funkcji w ramach Finansów, w tym stanowiska Operations Finance Manager, Planning Manager, Marketing Finance Manager. W roku 2011 przeniósł się do BAT Chile, aby objąć stanowisko Dyrektora Finansowego. W BAT Polska pracuje od października 2014 r., jako Dyrektor Finansowy.

Marcin Wiktorowicz

MARCIN WIKTOROWICZ

DYREKTOR DS. KORPORACYJNYCH I REGULACYJNYCH

Od 2002 roku pełnił szereg ról finansowych w Polsce, takich jak Management Accounting Manager, Chief Accountant, Finance Controller. W 2005 objął funkcję Financial Coordinator dla obszaru Europy Wschodniej i Środkowej. W 2006 roku przeniósł się do Czech, aby objąć stanowisko Dyrektora Finansowego BAT Czechy. Obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. Korporacyjnych i Regulacyjnych w BAT Polska.

Andrzej Kornatowski

ANDRZEJ KORNATOWSKI

DYREKTOR DS. PRAWNYCH

Andrzej Kornatowski dołączył do grupy w kwietniu 2000 roku, jako młodszy prawnik. Od tamtej pory pracował na różnych stanowiskach w Dziale Prawnym. W 2007 roku został Kierownikiem ds. Regulacji. Od maja 2010 roku pełni rolę Dyrektora ds. Prawnych.

Kalina Mikiewicz

KALINA MIKIEWICZ

DYREKTOR DS. HR

Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Przez większość kariery zawodowej związana z British American Tobacco, gdzie rozpoczęła od Programu Menadżerskiego, a po jego zakończeniu obejmowała szereg ról kierowniczych w Polsce oraz w strukturach ponad rynkowych. Po przejęciu przez Grupę BAT firmy TDR - wiodącego niezależnego producenta papierosów w Europie Środkowej - była oddelegowana na pół roku na Chorwację, by kierować integracją od strony zasobów ludzkich. Od początku 2012 pełni rolę Dyrektora Personalnego BAT w Polsce.

Stepan Michlicek

STEPAN MICHLICEK

DYREKTOR DS. MARKETINGU

Stepan dołączył do BAT w 2009 roku, obejmując stanowisko Dyrektora Marketingu w BAT Czechy, gdzie odegrał kluczową rolę w procesie integracji portfeli produktowych BAT oraz Skandinavian Tobacco. W latach 2012-2014 pracował w centrali w Londynie nad globalnym rozwojem marki Rothmans. Od 2014 roku, Stepan pełnił rolę Dyrektora Marketingu dla Obszaru Europy Centralnej obejmującego dziewięć krajów. Uzyskał rekordowe udziały rynkowe Lucky Strike i Rothmans w Czechach, a także wprowadził Lucky Strike Smooth na rynki Europy Centralnej. We wrześniu 2016 roku Stepan objął stanowisko Dyrektora Marketingu w BAT Polska.

max
large
medium
small
mobile