jump to search

Poznajcie nasz zespół zarządzający

Jesteśmy wiodącym krajem w klastrze Europy Północno-Środkowej (Northern Central Europe Area - NCEA) British American Tobacco. To właśnie w Warszawie znajduje się siedziba zarządu NCEA.

Sacha Ruffier

SACHA RUFFIER

AREA DIRECTOR OF NCEA

Dołączył do BAT w Brazylii w 1997 roku. W 2004 roku został Dyrektorem Marketingu na Kubie, by w 2008 roku dołączyć do zespołu w Centrali jako Międzynarodowy Kierownik ds. Marek. Od 2010 roku pracował w Afryce Południowej m.in. pełniąc funkcję Dyrektora Marketingu. W 2017 został Dyrektorem Generalnym BAT Hiszpania, a od początku 2019 roku zarządza obszarem NCEA jako Area Director.

Kalina Mikiewicz

KALINA MIKIEWICZ

AREA HEAD OF HR NCEA

W ramach 14 lat pracy w BAT pełniła wiele ról związanych z rozwijaniem talentów i rekrutacją w Polsce, Europie Zachodniej i Chorwacji. Od 2012 roku pełniła funkcję Dyrektora Działu HR w BAT Polska, a obecnie Area Head of HR NCEA.

Jean du Preez

JEAN DU PREEZ

AREA HEAD OF FINANCE NCEA

W 2012 roku dołączył do siedziby BAT w Londynie, gdzie przez kilka lat pełnił wiele funkcji w Finansach Korporacyjnych. Później przeprowadził się do Pragi, gdzie objął rolę Dyrektora Działu Finansów na Centralną Europę. Obecnie pełni rolę Area Head of Finance NCEA.

Stepan Michlicek

STEPAN MICHLICEK

AREA HEAD OF MARKETING NCEA

Rozpoczął karierę w BAT w 2008 roku w Pradze jako Marketing Transition Manager. Pełnił wiele ról w Marketingu w Pradze i w Londynie. Od 2016 roku objął stanowisko Dyrektora Marketingu w BAT Polska. Obecnie pełni funkcję Area Head of Marketing NCEA.

Marcin Wiktorowicz

MARCIN WIKTOROWICZ

AREA HEAD OF LEGAL AND EXTERNAL AFFAIRS, NCEA

Od 2002 roku pełnił szereg ról finansowych w Polsce, takich jak Management Accounting Manager, Chief Accountant, Finance Controller. W 2005 objął funkcję Financial Coordinator dla obszaru Europy Wschodniej i Środkowej. W 2006 roku przeniósł się do Czech, aby objąć stanowisko Dyrektora Finansowego BAT Czechy. Od 2010 pełnił funkcję Dyrektora ds. Korporacyjnych i Regulacyjnych w BAT Polska. Od 2017 jest Area Head of Legal and External Affairs NCEA.

Steven Donaldson

STEVEN DONALDSON

GENERAL MANAGER CZECH, SLOVAKIA AND HUNGARY

Dołączył do BAT w 2000 roku jako National Account Manager i pełnił różne funkcje w zakresie Marketingu i Trade Marketingu na rynku Zachodniej i Środkowej Europy. Ostatnio obejmowane stanowisko to Marketing Director w Europie Centralnej, a obecnie pełni funkcję General Managera Czech, Słowacji i Węgier.

Andrew Long

ANDREW LONG

GENERAL MANAGER OF CHIC (NEXT GENERATION PRODUCTS)

Podczas 25 lat spędzonych w BAT obejmował wiele stanowisk związanych z obszarem marketingu na całym świecie. Przed objęciem roli Area Head of CHIC (Next Generation Products) w Polsce był Dyrektorem Regionalnym w BAT Karaiby i Środkowa Ameryka.

max
large
medium
small
mobile