jump to search

Nasz model sprzedaży

British American Tobacco Polska jako pierwsza międzynarodowa firma tytoniowa w Polsce wprowadziła model sprzedaży bezpośredniej.

Na czym polega nasz model sprzedaży?

Stale inwestujemy w rozwój naszych produktów, poprawę ich jakości oraz jak najwyższy poziom usług. Dopasowujemy nasz model sprzedaży do warunków na dynamicznie zmieniającym się rynku dóbr szybko zbywalnych (FMCG).

W 2013 roku British American Tobacco, jako pierwsza międzynarodowa firma tytoniowa, uruchomiła w Polsce dodatkowy sposób dystrybucji naszych produktów –  sprzedaż bezpośrednią do wybranych punktów sprzedaży detalicznej.

Czym jest sprzedaż bezpośrednia?

Produkty British American Tobacco są dostarczane i sprzedawane w imieniu i na rachunek British American Tobacco przez naszych przedstawicieli handlowych, bezpośrednio do określonej grupy punktów niezależnych oraz sieci detalicznych. Jednocześnie oferta naszych produktów tytoniowych jest również dostępna dla podmiotów zajmujących się handlem hurtowym.

Sprzedaż bezpośrednia do punktów detalicznych to sprawdzony sposób dystrybucji różnych kategorii produktowych (napojów, słodyczy itp.) w wielu krajach. Jesteśmy pierwszą międzynarodową firmą tytoniową w Polsce, która zdecydowała się uruchomić ten kanał sprzedaży swoich produktów. Taki model zapewnia wysoką jakość obsługi Klientów, lepszą dostępność produktów i efektywną dystrybucję.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy dla punktów handlu detalicznego.

Ogólne Warunki Sprzeday British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. (94 kb) 

Współpraca hurtowa

Klientów Hurtowych w przypadku pytań lub chęci złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem z ramienia British American Tobacco Polska Trading.

max
large
medium
small
mobile