Nasz model sprzedaży

BAT jako pierwsza międzynarodowa firma tytoniowa w Polsce wprowadziła model sprzedaży bezpośredniej.

Na czym polega nasz model sprzedaży?

Stale inwestujemy w rozwój naszych produktów, poprawę ich jakości oraz jak najwyższy poziom usług. Dopasowujemy nasz model sprzedaży do warunków na dynamicznie zmieniającym się rynku dóbr szybko zbywalnych (FMCG).

W 2013 roku BAT, jako pierwsza międzynarodowa firma tytoniowa, uruchomiła w Polsce dodatkowy sposób dystrybucji produktów –  sprzedaż bezpośrednią do wybranych punktów sprzedaży detalicznej. Sprzedaż bezpośrednia do punktów detalicznych to sprawdzony sposób dystrybucji różnych kategorii produktowych (napojów, słodyczy itp.) w wielu krajach

Model sprzedaży bezpośredniej pozwala nam zapewnić jeszcze lepszą dostępność naszych produktów dla konsumentów, wysoką jakość obsługi naszych Klientów. Dzięki sprzedaży bezpośredniej droga, jaką nasze wyroby pokonują od fabryki do konsumenta, jest krótsza.

Czym jest sprzedaż bezpośrednia?

Produkty BAT są dostarczane i sprzedawane w imieniu i na rachunek BAT przez naszych przedstawicieli handlowych, bezpośrednio do określonej grupy punktów niezależnych oraz sieci detalicznych. Jednocześnie oferta naszych produktów tytoniowych jest również dostępna dla podmiotów zajmujących się handlem hurtowym.

Współpraca z  klientami detalicznymi

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o sposobie dystrybucji produktów BAT lub mają Państwo pytania dotyczące ich dostępności, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 801 228 228.

Zapraszamy również do zapoznania się z warunkami współpracy dla punktów handlu detalicznego.

Ogólne Warunki Sprzedaży BAT  (94 kb) 

Współpraca hurtowa

Klientów Hurtowych w przypadku pytań lub chęci złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu z Państwa opiekunem.

max
large
medium
small
mobile