Nasze produkty

Portfolio naszych produktów odzwierciedla naszą strategię. Chcemy zbudować lepsze jutro dla naszych konsumentów, zapewniając im nowe alternatywne możliwości wyboru. Poprzez ofertę produktów potencjalnie mniej ryzykownych ograniczymy negatywny wpływ naszej działalności na zdrowie.

Powszechnie uważa się, że szkody związane z paleniem wyrobów tytoniowych wynikają nie z nikotyny, ale z innych składników dymu wytwarzanego podczas spalania tytoniu. Chociaż papierosy będą przez jakiś czas podstawą naszej działalności, ambicją Grupy jest osiągać z czasem coraz większe przychody z produktów nowych kategorii.

Dostępne na polskim rynku marki papierosów Pall Mall, Lucky Strike, Vogue, Rothmans of London, Kent to nie jedyne produkty w ofercie BAT. Nasze portfolio, oprócz tradycyjnych wyrobów tytoniowych, takich jak papierosy, obejmuje także szeroki wachlarz innowacyjnych produktów.

Należą do nich nowe kategorie produktów o potencjalnie mniejszej szkodliwości – papierosy elektroniczne (z globalną marką Vuse) i podgrzewacze tytoniu (w technologii marki glo™) oraz nowoczesne produkty, w tym saszetki nikotynowe marki Velo. BAT jest jedyną firmą w naszym kraju, które oferuje konsumentom tak szeroko zróżnicowaną gamę produktów tytoniowych i nikotynowych.


Nasze produkty spełniają surowe normy jakości i bezpieczeństwa, przechodzą tysiące godzin testów, zanim trafią do konsumenta. Używamy szerokiej gamy technik analitycznych, specjalistycznej technologii laboratoryjnej i specjalistycznej wiedzy, aby testować nasze produkty i upewnić się, że spełniają one wysokie standardy.


Więcej informacji o produktach BAT można znaleźć na stronie www.bat.com 

max
large
medium
small
mobile