Nasze marki

Na polskim rynku obecnych jest kilkanaście marek papierosów BAT oraz kilka rodzajów tytoniu do palenia.

Nie wszystkie papierosy są takie same. Palacze z różnych stron świata preferują różne smaki i moc papierosów. Nasza firma dąży do doskonałości na każdym etapie produkcji papierosów. Staramy się rozumieć preferencje dorosłych konsumentów i wytwarzać produkty spełniające ich oczekiwania. To właśnie preferencje dorosłych konsumentów decydują o doborze wykorzystywanych przez nas mieszanek tytoniowych. Staramy się, smaki naszych produktów pozostawały niezmienione.

Nasze marki

Vogue

Vogue jest marką międzynarodową - na polski rynek została wprowadzona w 1993 roku i była pierwszą marką papierosów tego formatu w Polsce. Uzupełnieniem standardowej oferty jest marka Vogue La Cigarette.

Rothmans of London

Marka stworzona w Londynie, obecna również w Polsce od czerwca 2017. Cieszy się uznaniem w branży od 125 lat.

Jan III Sobieski

Jan III Sobieski to marka lokalna występująca w formacie King Size, obecna na rynku od 1994 roku.

Lucky Strike

Lucky Strike to międzynarodowa marka papierosów, która została wprowadzona na rynek amerykański w 1871 roku. Jest to jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawanych marek wśród wyrobów tytoniowych na świecie. Papierosy te są obecnie sprzedawane w kilkudziesięciu krajach. Na polskim rynku obecna od 1994 roku.

Pall Mall

Marka Pall Mall została wprowadzona na rynek w 1899 roku. Obecnie jest sprzedawana w ponad 110 krajach, będąc wiodącą marką BAT.

max
large
medium
small
mobile