Nasze sposoby pracy

Bezpieczeństwo naszym konsumentów jest dla nas priorytetem. To, w jaki sposób projektujemy, rozwijamy i produkujemy nasze produkty opiera się o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Przejrzystość i światowej klasy badania naukowe

Badamy nasze produkty pod kątem emisji, ekspozycji i ryzyk. Dokładamy wszelkim starań, aby standardy bezpieczeństwa szły w parze z solidnymi danymi naukowymi. Posiadamy dekady doświadczeń w pracy badawczo-rozwojowej, którą rozwija m.in. nasze centrum R&D w Wielkiej Brytanii. Nasze produkty przechodzą tysiące godzin testów zanim trafią do konsumenta. Nikotynowe płyny do papierosów elektronicznych produkujemy w Europie, m.in. w Polsce w fabryce eSmoking Liquids w Ostrzeszowie, a wykorzystujemy do tego celu nikotynę farmaceutyczną.

Otwarcie dzielimy się także dokonaniami w obszarze programów badawczo-rozwojowych. Wyniki naszych badań naukowych przechodzą ocenę niezależnych ekspertów i są publikowane w uznanych, recenzowanych czasopismach branżowych. Szczegółowe dane o naszych dokonaniach i kolejnych postępach udostępniamy także na stronie www.bat-science.com .  

Do tej pory opublikowaliśmy 59 prac naukowych o produktach nowych kategorii. Wyniki przeprowadzonych badań wskazują na to, że nasze produkty mają potencjał, by stać się mniej szkodliwą alternatywą dla papierosów. Wciąż pracujemy nad tym, by dostarczyć jak najwięcej dowodów potwierdzających tą tezę. Zatrudniamy ponad 1 500 naukowców i inżynierów na całym świecie, a codziennie ponad 600 z nich pracuje nad rozwojem produktów nowych kategorii. Nasi eksperci biorą aktywnie udział w najważniejszych konferencjach i wydarzeniach, a BAT współpracuje z ponad dwustoma organizacjami, naukowcami akademickimi i niezależnymi wynalazcami, by współtworzyć nowoczesny świat innowacji.

max
large
medium
small
mobile